PREKIŲ PRISTATYMAS per siuntų tarnybą Venipak: (nemokamas pristatymas nuo 199 eur)

Prekės pristatomos Lietuvos teritorijoje Pirkėjo nurodytu adresu. Prekių pristatymas (transportavimas) visoje Lietuvoje yra NEMOKAMAS (išskyrus Kuršių Neriją), perkant nemažiau nei už 199 €. Kitu atveju, pristatymo išlaidos Jums kainuos nuo 4,5 € priklausomai nuo Jūsų užsakymo siuntos svorio.

Norėdami, jog prekės būtų pristatytos į Kuršių Neriją ar kažkurią iš užsienio šalių, rašykite mums laišką el. paštu: info@tapetas.lt

 

Kai Jūsų užsakymas bus paruoštas ir perduotas kurjeriui, mes Jus iškart perspėsime el. laišku. Per kitas 2 ateinančias darbo dienas sulauksite kurjerio skambučio, kuris prieš pristatydamas siuntą suderins su Jumis tikslų laiką ir vietą. Tai greitas ir patogus pristatymas tiesiai Jums į namus ar kitu patogiu adresu!
Prekių pristatymo laikas, prieš pristatant Prekes, su Pirkėju suderinamas užsakyme nurodytu kontaktiniu telefono numeriu.
Prekių priėmimo metu Pirkėjas privalo pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą arba nurodyti kitą asmenį, kuris priims pristatytas Prekes.
Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti Prekių būklę ir kiekį. Esant neatitikimams, apie juos būtina pažymėti Prekių priėmimo dokumente.
Pasikeitus nurodytam pristatymo terminui, mes Jus iškart informuosime telefonu arba el.paštu.

Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu info@tapetas.lt arba tel.+370 655 55073.

 

NEMOKAMAS PREKIŲ ATSIĖMIMAS:

 

“Tapetas.lt” Kaunas, Pramonės pr. 8E (Namų idėjų centras „NIC“)

Pirmadieniais – penktadieniais 10:00 – 19:00 val.
Šeštadieniais 10:00 – 16:00 val.
Sekmadieniais nedirbame.