sėkmingai pridėtas į Jūsų krepšelį.

Krepšelis

“Carrara 2” – įspūdingas marmuro grožis Jūsų namų interjere

Nuo | Uncategorized | Komentarų nėra

Carrara marmuras yra vienas vertingiausių marmurų pasaulyje: Mikelandželas asmeniškai vyko į karjerus, kad atsirinktų blokus, kuriuose jis kalė savo garsiąsias statulas. Kiekvieno amžiaus didikai norėjo, kad šie meno kūriniai iš marmuro puoštų jų rūmus ar dvarus.

„CARRARA 2“ – tūkstančiai vaivorykštės atspalvių ir niuansų, ryškūs atspindžiai, kurie nuves jus į patrauklią kelionę per Italiją, kur marmuras buvo panaudotas kuriant nuostabius šedevrus.

„CARRARA 2“ kolekcijos kruopščiai pagaminti tapetai ir ypatinga meilė detalėms įneš į Jūsų namus rafinuotą itališką skonį ir nesenstančią eleganciją.

 

Pagaminta Italijoje

ETRO II tapetų kolekcija

Nuo | Naujienos | Komentarų nėra

ETRO pristato savo naują sienų dangų kolekciją, sukurtą bendradarbiaujant su „Rasch“ – vienu garsiausių Vokietijos sienų dangų gamintojų nuo 1861 m. Kartu su aistra raštui, ETRO tradicija visada buvo meilė detalėms ir darbas su dailiais audiniais. Dviejų kompanijų partnerystė atsirado dėl noro panaudoti viena kitos stipriąsias puses, kad būtų sukurtas naujas interjero dizaino etalonas.

Kruopščiai atkurti ETRO audinių atspaudai atveria duris į visiškai naują prabangių interjerų pasaulį. Žmonės nuo neatmenamų laikų buvo įkvėpti puošti savo gyvenamųjų namų sienas: visose civilizacijose bajorai ir viduriniosios klasės atstovai puošė savo namus daugybe freskų, papildydami šilumą ir jaukumą.

Šiandien naująją „ETRO“ sienų dangų kolekciją sudaro šeši dizainai, įskaitant neaustines sienų dangas ir skaitmeninius tapetus, kai kurie iš jų yra sukurti remiantis originaliais tekstilės gaminiais, kuriuos galima puikiai suderinti tarpusavyje.

 

„Komar“ „Stefan Hefele Ed2“ fototapetų kolekcija

Nuo | Naujienos | Komentarų nėra

⚜️ Naujoji „Komar“ „Stefan Hefele Ed2“ kolekcija suteikia galimybę patekti į kvapą kniaužiančias pasaulio vietas! Miškų mistika, rojaus paplūdimiai ir kalnai.

Stefan Hefele – fotografas bei kraštovaizdžio žinovas, romantikas, aistringas šviesų medžiotojas ir tuo pat metu techninis perfekcionistas. Svarbiausias fotografo stilistinis elementas yra šviesa, kuria jis žaidžia kurdamas dangiškai gražios tikrovės vaizdus. Nei statūs kalnai, nei vėjas ir šaltis negali sulaikyti jo užfiksuoti patrauklių kraštovaizdžių.

Lai Jūsų namų sienos bus užpildytos svaiginančiu gamtos grožiu!

MICHALSKY LIVING vardo kolekcija “DREAM AGAIN”

Nuo | Naujienos | Komentarų nėra

⚜️ Naujoji MICHALSKY LIVING vardo kolekcija “DREAM AGAIN”, sukurta bendradarbiaujant kartu su Vokietijos tapetų gamintoju A.S. Création, – tai kolekcija, kviečianti mus svajoti.

Tapetų kolekcija siūlo daugybę stilių su grafiniais raštais, šešiasdešimtųjų įkvėptais gyvūnų atspaudais, gėlių atspaudais, pagražinimais ir struktūrine uni optika, kuri bet kuriems namams suteiks pasakišką, stilingą vaizdą.

„Man labai patinka tapetai – jie padeda sukurti gerovės jausmą namuose ir suteikia šarmo bet kuriam kambariui. Tapetai skirti išreikšti asmeninį stilių ir suteikti mūsų keturioms sienoms individualų vaizdą“, – sako Michaelas Michalsky. „Mano „Dream Again” tapetų kolekcija skirta įkvėpti žmones svajoti už savo namų ribų ir užpildyti kambarius teigiama energija.“

Nuoširdžiai pritariame kolekcijos autoriaus žodžiams ir kviečiame bent akies krašteliu pasižvalgyti po “Dream again” kolekciją!

„VERSACE IV“ kolekcija

Nuo | Naujienos | Komentarų nėra

„VERSACE IV“ kolekcija – elegantiška klasikinio meno ir modernumo sintezė.

Kolekcijoje vyrauja šešios temos, vaizduojančiomis simbolinę šio unikalaus prekinio ženklo interpretaciją: «La Scala del Palazzo», «Barocco Metallics», «Heritage», «Découpage», «Barocco Birds» ir «Eterno».

 

Heimtextill’2020

Nuo | Naujienos | Komentarų nėra

Džiaugiamės ir šiais metais apsilankę tarptautinėje interjero ir namų tekstilės parodoje #Heimtextill Frankfurte, Vokietijoje. Naujausios šių metų kolekcijos, sukurtos pagal šių metų interjero tendencijas, jau mūsų salonuose!

BeBlumarine 2020 metų kolekcija

Nuo | Naujienos | Komentarų nėra

Pati naujausia Blumarine kolekcija jau mūsų salonuose! Moderni, madinga, romantiška, svajinga, pabrėžianti kiekvieno išskirtinumą ir individualų grožį.
Šioje kolekcijoje puikiai dera “Be Blumarine” kūrybiškumas ir pabrėžtina “Made in Italy” gaminio kokybė su šiuolaikišlu lengvumu. Minkšta tekstūra persipynusi su išskirtinai skaidriu, moderniu, originaliu ir rafinuotu dizainu👌

Kaip teigia kolekcijos šūkis
Būk laimingas! Būk šaunus! Būk žavus! Būk Blumarine! 💞

Komar fototapetų kolekcija “Heritage Edition 1”

Nuo | Naujienos | Komentarų nėra

Tai kolekcija – daugiausiai dėmesio skirianti laikotarpiui nuo XIX a. vidurio iki XX a. vidurio. Moderniai interpretuojamos botaninės iliustracijos, grafiniai raštai ar jausmingosios Art Nouveau formos. Rezultatas – poezijos ir jausmingumo kupina kolekcija, kurioje apjungti įdomiausi praeities ir dabarties elementai.

„Heritage Edition I“ kolekcija yra padalinta į keturias kategorijas:

• „Amour Nouveau“ – subtilios formos, kupinos poezijos ir jausmingumo.

• „Obsession Intense” – nepaprastas gamtos grožis. Harmoningi deriniai, sukuriantys prabangos įspūdį.

• „Nuit d’Or“ – paslaptingi vaizdai.

• „Paon Irisé“ – gamtos didybė, ryškių spalvų ornamentai.

 

Kurkime svajonių namus kartu! .