Pinigų ir prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

tapetas.lt parduotuvėje įsigytas prekes galite mums grąžinti per 5 darbo dienas nuo jų pristatymo dienos, jei jų neatidarėte, nenaudojote, nepažeidėte gamintojo pakuotės ar kitaip nesumažinote prekių vertės. Pinigus už prekes Jums grąžinsime per 5 darbo dienas nuo grąžinamų prekių atgavimo. Apgailestaujame, tačiau jei prekės, kurias grąžinsite, bus atidarytos, panaudotos ar pažeistos jų pakuotės, grąžinti Jums pinigų ar pakeisti prekių kitomis negalėsime.

Norėdami grąžinti prekes, informuokite mus apie tai el. paštu info@tapetas.lt. Laiške prašome nurodyti: Jūsų užsakymo numerį, grąžinamų prekių pavadinimą ir kiekį, grąžinimo priežastį.

Grąžinamas prekes tinkamai ir saugiai supakuokite. Galite naudoti pakuotę, kurioje prekės Jums buvo pristatytos arba kitą tinkamą pakuotę. Svarbu taip supakuoti grąžinamas prekes, kad gabenant jos nebūtų pažeistos ar sugadintos. Norėdami grąžinti prekes, naudokitės kurjerių tarnybos paslaugomis arba siųskite registruotu skubiu paštu per Lietuvos Paštą. Prekes grąžinate Jūs savo lėšomis, išskyrus atvejus, kai gaunate ne tas prekes, kurias užsakėte ir norite jas pakeisti, arba grąžinate nekokybiškas prekes. Tokiais atvejais mes sumokame prekių grąžinimo išlaidas.

Jei taip nutiktų, kad gautumėte ne tas prekes, kurias užsakėte, informuokite mus apie tai el. paštu info@tapetas.lt. Laiške prašome nurodyti: Jūsų užsakymo numerį, gautų prekių pavadinimą ir kiekį, užsakytų prekių pavadinimą ir kiekį. Mes sumokėsime prekių grąžinimo išlaidas ir išsiųsime Jūsų užsakytas prekes iš karto, kai tik gausime grąžinamas prekes.

Jei taip nutiktų, kad gautumėte nekokybiškas prekes, informuokite mus apie tai el. paštu info@tapetas.lt. Laiške prašome nurodyti: Jūsų užsakymo numerį, gautų nekokybiškų prekių pavadinimą ir kiekį, prekių trūkumus. Mes įsipareigojame pakeisti nekokybiškas prekes analogiškomis kokybiškomis prekėmis ir sumokėti nekokybiškų prekių grąžinimo išlaidas. Tuo atveju, jei neturėtume analogiškų prekių pakeitimui, grąžinsime Jums už prekes sumokėtus pinigus.