Tessuto Nr. 2 – Tradicijų ir šiuolaikinio stiliaus mišinys

Sienų “puošimas”  su audiniu yra kažkas ypatingo kas pasiekė mus iš senų laikų, viskas grįžo iš šimtmečių. Naujoji “Tessuto No. 2” kolekcija, kurią sudaro “Architects Paper”, “Premium” ir “Contract” ženklas, rodo, kad nėra jokio prieštaravimo tarp klasikinio audinio sienų dangos su moderniu interjeru. Tai parodo šiuolaikinio stiliaus tradicijas, žaismingai žaidžia spalvų ir dizaino deriniu.

Nors dizainai ir skiriasi, jie sukuria darnų vaizdą. Tradicinių klasikinių motyvų ir formų sąveika su subtiliais atsitiktiniais modeliais daro gana stiprų įspūdį. Šiuolaikinis prisilietimas gaunamas iš suderintų paprastų spalvų ir juostelių derinio. Kontūrus paryškina 3D šešėliai, kas suteikia  ypač ryškų efektą.

Visos pateiktos spalvos skiriasi pradedant nuo baltos, lotuso, grietinėlės, smėlio ir šviesiai pilkos iki karališkos mėlynos, garstyčių, lašišos ir juodos spalvos.

Pagrindas stabili aukštos kokybės neaustinė medžiaga, Subtilūs  siūlai sukuria netaisyklingą, tačiau vienodą vaizdą su optimaliu estetiniu efektu.

Tapetų išmatavimai: 10.05m x 0.53 m.

 

Rulono kaina: 67-84 Eur.

 

Pagaminta Vokietijoje.