Marburg_Platinum_tapetas.lt

Kaip visi žinome – platina – vienas iš brangiausių tauriųjų metalų visame pasaulyje. Jis naudojamas transporto priemonėje, inžinerijoje, odontologijoje bei kuriant aukštos kokybės juvelyrinius dirbinius. Naujoji Marburg „Platinum“ kolekcija gali padėti paversti Jūsų namus tikru brangakmeniu!

Kolekcija susideda iš keturių pagrindinių motyvų, kuriuos puikiai galima derinti tarpusavyje.

– Pirmasis rinkinys tai dviejų modelių derinys: labai realistiška betono struktūra ir austa konstrukcija, primenanti mozaikines plyteles.

– Antrasis motyvas ne tik atrodo kaip rafija, bet taip pat liečiant paviršių vos skiriasi nuo realios. Šio rinkinio spalvos tiesiog stulbinančios: apelsinų, raudonos ir violetinės popuri, kerinti žalia bei kalnų ežero visų atspalvių mėlyna ar muskato ir kario derinys.

– Trečiajame rinkinyje dominuoja daugiau grafikos, suteikiančios sienoms ramios struktūros jausmą.

– Kolekciją užbaigia sienų danga, kuri atrodo kaip šimtmečių senumo mediena. Trimatis efektas sukurtas specialiu įspaudimu.

„Platinum” kolekcija pasižymi stulbinančiais spalvų akcentais, aprašytais aukščiau. Vis tik didžioji dalis kolekcijos yra ramesnių atspalvių, tokių kaip aukso ir tabako derinys, elegantiškoji „taupe“ ar baltos ir grietinėlės harmonija su rūdžių akcentais.

Tapetų išmatavimai: 10,05 x 0,70m.
Pagaminta Vokietijoje.